Kaktusy

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 10:50

Tak takto mám kaktusy já ale moc mi nenadávejte mají se k světu jsou mezi okny a moc si nestěžují :-[ :-[ ObrázekObrázekObrázekomlouvám se za kvalitu :-[ :roll:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 16. 1. 2009 11:14

Jsou pekne,proc nadavat?Ja se take nemohu rovnat s opravdovymi kaktusari. :potichu
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:17

Ale mně ty kaktusy nic neříkají jsou to dary tak musím držet klapačku :-[
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 11:31

Až vám vykvetou, budete z nich nadšením hin. :love:
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:36

Kateřina Dvořáková píše:Až vám vykvetou, budete z nich nadšením hin. :love:

Néné oni květou už několik let ale já fakt nemusím zabírají mi místo na jiné kvítečka ale jsou od mé milované tchýně takže mlčím. :-[ :-[ :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 16. 1. 2009 11:53

Pane CErmaku,mne taky nic nerikaly,ale pred 2ma lety jsme ztratili syna mel16let a ja jsem sislibila,ze budu pokracovat v jeho zalibach,kaktusy,jap.zahrada,jezirko,altan.Jap.z.buduji 2roky,nestihl ji dokoncit,uz se rysuje,kaktusy nakupuji a nekdo mi i daruje,zacalo me to bavit,mam je od te doby moc rada.Kdyz kvetou,jsou nadherne.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:57

Bělena píše:Pane CErmaku,mne taky nic nerikaly,ale pred 2ma lety jsme ztratili syna mel16let a ja jsem sislibila,ze budu pokracovat v jeho zalibach,kaktusy,jap.zahrada,jezirko,altan.Jap.z.buduji 2roky,nestihl ji dokoncit,uz se rysuje,kaktusy nakupuji a nekdo mi i daruje,zacalo me to bavit,mam je od te doby moc rada.Kdyz kvetou,jsou nadherne.

To je mi líto ale jak píšete ta Jap.zahrada at. to se mi hrozně líbí a móóc vám fandím v pokračování ale já na to nemám místo a prostory jinak se mi to moc líbí a už by něco takového bylo ale bohužel . :roll:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 12:10

Paní Běleno, já vám taky moc fandím, syn by měl určitě radost a věřím, že to vidí a usmívá se. :tleskani
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 16. 1. 2009 12:13

Dekuji
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 12:29

Bělena píše:Dekuji

Jelikož se mi to hrozně líbí ty zahrady nemáte tam nějaké fotky,a máte ty Koi kapry atd???? třeba pozdějc ale moc mne to zajímá tady na fóru jsou o těch zahradách tak když tak se pochlubte já tady zájem o to mám :!: :lol:je to voda v zahradě jest li se nemejlím :lol:á nebo typ zahrady ono je to nad sebou nebo pod sebou :kuk:
Naposledy upravil ra.cermak dne 16. 1. 2009 12:53, celkově upraveno 1
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 16. 1. 2009 12:40

Podivam se,na listnace jsem poslala prispevek
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 12:50

Bělena píše:Podivam se,na listnace jsem poslala prispevek

sem odepsal :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 16. 1. 2009 20:17

Teď Vás naštvu pane čermák , toto jsou moje kaktusy: http://bozner.rajce.idnes.cz/Kaktusy/
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 20:21

Daniel Bozner píše:Teď Vás naštvu pane čermák , toto jsou moje kaktusy: http://bozner.rajce.idnes.cz/Kaktusy/

Nenaštvete máte to samou nádheru fakt uznávám ale jak jsme totu už projednaly já fakt kaktusy nene ale podívám se rád soused byl kaktusář dokonce vyhlášenej ale rádi jsme tam chodily koukat :tleskani :tleskani :oops:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 16. 1. 2009 20:28

ra.cermak píše:
Daniel Bozner píše:Teď Vás naštvu pane čermák , toto jsou moje kaktusy: http://bozner.rajce.idnes.cz/Kaktusy/

Nenaštvete máte to samou nádheru fakt uznávám ale jak jsme totu už projednaly já fakt kaktusy nene ale podívám se rád soused byl kaktusář dokonce vyhlášenej ale rádi jsme tam chodily koukat :tleskani :tleskani :oops:

:mrgreen: 8-P :mrgreen:
Daniel Bozner
Moderátor

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků