Bouganvilea

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Klivie 19. 6. 2012 20:11

Evi to je teda rychlost a ještě takové krásné. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Ať Ti pěkně rostou.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 19. 6. 2012 20:32

Přepravní společnost se jmenuje Fofr.Ráno v půl osmé mi volali a já v práci.Sousedka u doktora ,tak rychle jsem volala kamarádce .Vše dobře dopadlo.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 19. 6. 2012 20:36

Ach ty jsou krásné :oboze , jaké už mají nádherné květy :shock: :-))
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 19. 6. 2012 21:42

krásné Evi,ať ti rostou :tleskani :tleskani :tleskani
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 20. 6. 2012 11:14

Teda Evi, tys mě dala. Vlezla jsem na zkoušku do květinky, že se na ni zeptám. Samo že ji neměli, ale zato měli čerstvě dovezené orchidky. A já chudinka nebohá a slabá na pevnou vůli :D, jsem jednu bafla a nechtěla jsem se jí pustit. Marné bylo moje přemlouvání sama sebe, že ju nemám kupovat, páč mě stejně chcípne. Pokud jsem v tom květinářství nechtěla stát s kytkou v ruce až do rána, musela jsem ju zaplatit a donést dom :hm :-) . Foto dám vedle abych tady nenarušila téma :potichu
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 20. 6. 2012 15:15

Moc hezky jsi mně pobavila 8-D 8-D 8-D , všechny to důvěrně známe 8-D 8-) :potichu
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 20. 6. 2012 19:29

Květinko ale to si představ, že na radu Evičky jsem ještě jela odpolko do Tesca. Ale asi je u nás horší, protože jsem tu Bugošku zase nenašla :-( . ALE...... :D , dovezla jsem si něco jiného a to Kanu. Jsu zvědavá jak dlouho u mě vydrží. Ale mohla by dlouho, prý má ráda výsluní a bahno, tak to u mě nebude problém. Na balkoně je slunka dost a při mém způsobu zalévání bude i bahno :-P . Jen už nikam Bugošku hledat nejdu, nebo budu mít doma zahradnictví bez Bugošky 8-D
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 20. 6. 2012 19:51

8-D 8-D 8-D já jsem kany kdysi měla kolik let,dovezla jsem si je z Řecka a to na záhoně , ale pak už mně nabyvilo každý rok na podzim vyrývat a ukládat, tak jsem je rozdala, ale v tom květináči by to nebylo marný... :hm :roll: :potichu
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 20. 6. 2012 20:45

No Věruško. :pozor :pozor :pozor :pozor Vždyť ty opravdu nebudeš mít místo na tu bugošku.Kany jsem také měla.Přivezla jsem si ji ze Slovenska.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 6. 2012 11:16

No Věruš Kany mám,ale že by rády bahno??? :hm Nepleteš si jí s kalou?? ta ráda vody víc,ale ne ta cibulková jen ta klasická.Jen jí raděj zalévej úměrně,letos jsem je také skusila v květináči.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 21. 6. 2012 19:27

Evi tak už jsem si tu bugošku objednala na tvém odkazu. Jen doufám že nebude vyžší než náš balkon :hm. Líbí se mě tahle, bougainvillea " royal purple " - bugenvilea
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 21. 6. 2012 19:36

Věruš udělala jsi dobře.Můžeš si ji tvarovat.Já ji mám také začíná kvést,ale nepodařilo se mi zachytit barvu tak jsem ji sem nedala.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 21. 6. 2012 19:37

Holky a všimly jste si tam té krásně žluté MANDEVILLE?
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 21. 6. 2012 19:44

Já už si raději ničeho nevšímám a za chvilku budu chodit s klapkama na očích. Abych raději nic neviděla :D
Evi prosím tě za jak dlouho ti to přišlo ?!
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 21. 6. 2012 19:45

Věruš. 8-D 8-D 8-D 8-D 8-D
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků