Magnolia v záhrade

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod hejjar 15. 5. 2010 16:30

Letos je nějaká slabá,
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 15. 5. 2010 17:42

Jaruš NÁÁÁDHERA :tleskani :tleskani :tleskani :!:
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 16. 5. 2010 22:07

Přesně tak málo kvete magnolie v téhle barvě u Městské knihovny v Ústí. Vloni jsem si ji fotila, květy byla obsypaná a letos jak noty na buben. Asi opravdu zimou, mně kvetou mizerně i ronďáky - ty nejobyčejnější, bílé, co všechno vydrží. Sem tam květ, navíc nějak chátrají a taky nevím, co se přihodilo.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod hejjar 17. 5. 2010 07:38

Úplně stejně, sem tam květ na ronďáku bílém, ale mnoho nových přírůstků, barevné jsou napůl otevřené, ale větvičky holé, žádný pěkný vzrůst
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2010 10:51

Obrázek Obrázek
Nevím ,čím to může být ,že vám ty rondáky letos moc nekvetou,mě naopak letos kvetou za ty roky co je mám nejvíce.Magnolii nemám,ale kamarádka ji má obsypanou květem.Vloni jsem je zalévala kristalonem.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 17. 5. 2010 11:37

Evo to je kouzelný :tleskani :tleskani :tleskani :!:
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2010 12:53

Opravdu mám je několik let ale takhle nidy nekvetly mám ještě dva a ty jsou později,asi pomohl kristalon, protože na tom fialovym co ještě nekvete tak jich je tam také dost, to je taková chudinka vždycky měl tak jeden dva květy.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 17. 5. 2010 13:15

Evi ty jsou obsypané květy, paráda. :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2010 14:01

Děkuji mám z nich radost.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 17. 5. 2010 15:32

Evi to je krása :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2010 17:03

Obrázek
Co dnes udělalo sluníčko.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 17. 5. 2010 17:16

Nááádhera :-)
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 17. 5. 2010 20:42

Evouš je krásný :tleskani a sluníčko, co to je? My tady akorát plavem,kvetla mi azalka ,jenže tolik vody je po ní. Ronďák zatím nemá šanci vykvést, ale kvete mi každý rok krásně.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 18. 5. 2010 12:22

Danielko,lituji vás všechny.Jak ráda bych vám to sluníčko poslala.Dnes také občas vykoukne ale je zima.Už aby vám přestalo pršet.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Šár.ka 2. 9. 2010 17:41

zdravím, tak jsem si tady trošku početla o magnolii a docela jsem se vylekala. já si koupila magnolii loni na jaře, na cedulce měla napsáno soulangeena a vykvetla mi z ní stellata. první rok nic a druhý rok byla kráásně obsypaná, ani jsem se o ni nijak zvlášť nestarala. bohužel po zimě se mi polámala a v průběhu jara ještě víc. takže z ní mám teď takový malý keříček. když mi na jaře tak hezky nakvetla, tak jsem vůbec nepřemýšlela o tom, že by mohla mít jen dva tři květy .... a tak jsem si minulý týden ze slovenska dovezla další dvě nové. jedna má tak 2,5m a měla by být žlutá a ta druhá je taky stellata, ale oproti mému keříčku už kráásně rostlá. teď, když jsem si pročetla ty problémy s kvetením, tak začínám mít obavy, aby mi teda vůbec nakvetly :hm chystám se je zasadit teď o víkendu, jestli nebude stále pršet. musím ale koupit zahradnický substrát a namíchat ho asi s rašelinou a do toho jí "posadit" ???.. máme tu škaredou půdu na zahradě, plnou jílu a šutrů ... no ale té maličké to asi vyhovovalo??

Obrázek Obrázek Obrázek
... krásné sluníčkové dny přeji všem ... Šárka
www.rr.sk/cash
Šár.ka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka