zimne hnojenie

Veškerá věda a nápady k dosažení dokonalého trávníku

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Matej S 12. 10. 2008 20:22

co si myslite??
berem ze travnik potrebuje pohnojit, takze podla vsetkeho to budete odporucat. Unas v zahradnictve hnojime na zimu, aj v dalsom co som sa pytal, ale co viem od kamosov co robia v inych castiach slovenska a jedn v Brne, tak na zimu nehnoja, tak neviem teraz

A ked hnojit, kedy je ten spravny cas. Dakujem
"- Začínam chápať, povedal malý princ.
Je jedna kvetina....myslím, že ona si ma skrotila...."
Antoine de Saint-Exupéry: Malý Princ.
Matej S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 10. 2008 23:06

V klidu to nechte na jaro.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod izoltech 9. 6. 2009 17:49

tak ako potrebujes oddych ty tak ju potrebuje aj trava. Trava sa hnoji vo vegetacnom obdobi. Na zimu teba akurat travu zapieskovat jemnym pieskom.. Ak niekto chce tak moze postriekat proti sneznej pliesni, ale to je tak asi vsetko.
izoltech
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 20. 2. 2015 19:06

Dovolím si oživit staré téma. Když už tedy hnojit na jaře doporučíte čím?Máte nějakou osvědčenou značku "jarního" travního hnojiva? Značkové vs hobbymarketové?
srato
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 2. 2015 14:30

My budem letos poprvé hnojit trávu a rozhodli jsme se pro NPK. Budem ho rozpouštět a pak ředit, protože se bojím, aby mě kuličky nepozobkaly slepičky.No a budem to hnojit také kvůli nim, aby se to zahustilo,tak snad to dopadne tak, jak si to představuju. :lol: :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 30. 1. 2017 21:05

Hnojí se i v zimě pokud je obleva, jedenkrát za 6 týdnů- Autunm 2% fosfor, 20% draslík, 3% hořčík.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Filip11 7. 3. 2017 19:36

Zdravim, chci se zeptat jestli se muze po seti nove travy kveten 2016, po roce duben 2017 provest vertikukace. Bojim se abych neponicil travnik, dekuji za radu
Filip11

Odeslat příspěvekod Babika 19. 3. 2017 20:32

Já doporučuji tento e-book https://magazin.specialnizahradnictvi.cz/vydali-jsme-novy-e-book-tentokrat-o-hnojivech/- stáhla jsem si ho také a musím říct, že z něj čerpám cenné rady. Nejsem vyloženě začátečník, ale i tak jsem tam našla užitečné informace. :) Už aby bylo pořádné pravé jaro a všechno kolem kvetlo!! :love: :love: :-*
Babika


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků