ruční vyžínací stroje

Nápady, tipy a rady o popínavých rostlinách či pro živé ploty

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Tom Záhorny 23. 5. 2016 07:51

Manželka si vysadila živý plot- nějaký ptačí zob, asi 10 metrů a JÁ hledám nějaký plotostřih..elektrický, akumulátorový či benzinový??? Ovšem aby ho zvládla manželka..když už si ten plot vysadila a svatosvatě slíbila, že se o něj bude starat, tak ať si zastřihuje. Osobně se rozhoduji mezi Bosh AHS 45 - 16 nebo Fieldmann FZN 2002. Poraďte prosíím
Tom Záhorny

Odeslat příspěvekod kutil292 23. 5. 2016 09:37

zkus aku do téhle délky to dáš na jedno nabití
kutil292

Odeslat příspěvekod pavel manila 25. 5. 2016 08:30

Bosch je dobrý výběr se zajištěným servisem. Filedmann je nejlevnější čína s nepříliš dobrou pověstí. Pokud chcete něco kvalitního, když neřešíte prachy, mrkněte na kvalitku typu Dolmar, Stihl, Stiga, Honda a podobně…
pavel manila

Odeslat příspěvekod Tom Záhorny 25. 5. 2016 12:12

Děkuju za tipy..porozhlédnu se... vypadly benziňáky- to do ruky manželka nechce
Tom Záhorny

Odeslat příspěvekod Randalf 26. 5. 2016 07:34

tak to zkus jak už tady bylo řečeno AKU- ale bacha koukněte na dobu použití u akumulátorovek na jedno nabití x doba nabíjení, u levnějších vás nespasí ani dvě baterky, navíc pokud jsou NiCd nebo Metalky mají paměťový efekt, tzn. vždy dojet do prázdna a nabít do plna, jinak se snižuje kapacita, která není bůhvíjak velká.Navíc po několika letech ať chcete nebo ne, baterie odejdou a nartává opětovný nákup... ale zas to má i svý výhody.
Randalf

Odeslat příspěvekod kopp1 27. 5. 2016 07:29

Hele já mám teď nově od Hondy AKU- mají to teĎ jako horkou novinky, zjistil jsem to na jejich fb, 56 V Li–ion baterie o kapacitě 2 nebo 4 Ah. Mám k tomu teda rychlonabíječku a ta nabije nabije 2 Ah baterii za 25minut.
kopp1

Odeslat příspěvekod kopp1 29. 5. 2016 08:24

kopp1

Odeslat příspěvekod Tom Záhorny 30. 5. 2016 07:51

Mrknu na to, díky.
Tom Záhorny


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků