Záchrana mini orchideje....


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Záchrana mini orchideje....

Odeslat příspěvek od Jana Petrová 29. 5. 2018 13:13

Dobrý den, koupila jsem si nádhernou mini orchidej phalu....kvetla, kvetla....najednou opadaly květy, stonek začal hnědnout a nakonec odpadaly listy....hniloba listového srdíčka...chtěla jsem kytku vyhodit, ale má nádherné zelené kořeny, má jich hodně a jsou v pořádku...listy jsem odstříhla, odstříhla i hnijící srdíčko, zasypala mletou skořicí....Má ještě orchidejka šanci na záchranu? A má cenu jí přesazovat? Teď je v takovém malinkatém květináčku (velikostí jako panák na alkohol)....a je v nějakém mechu, nebo čem...Mám jí tedy přesadit ještě do substrátu? Má to cenu?

Moc děkuji za odpověď.

Nahoru

cron