Krátký dotazník - Zabezpečení Wi-Fi sítí


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Krátký dotazník - Zabezpečení Wi-Fi sítí

Odeslat příspěvek od aizy 21. 3. 2018 12:41

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká zabezpečení Wi-Fi sítí. Ačkoliv se dotazník hodí spíše do sekce, která se týká počítačů či počítačových sítí, vkládám ho i sem, aby nebyla množina mnou získaných respondentů příliš jednotná. Dotazník je zcela anonymní a jeho výsledky budou využity pro mou bakalářskou práci. Vyplnění Vám zabere zhruba 2 minuty. Vzhledem k povaze otázek má ovšem smysl dotazník vyplňovat pouze v případě, že vlastníte nějakou Wi-Fi síť. Předem děkuji za ochotu. https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazni ... i-fi-site/

Nahoru