Doporučte filtrační set do jezírka


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Doporučte filtrační set do jezírka

Odeslat příspěvek od petrkorec 22. 1. 2013 13:15

A nemáte někdo zkušenost se samočistícími jezírky? Mám představu asi takovou: část jezírka mělčí s rostlinami a část hlubší, aby se tam dalo vlézt. Celková plocha by neměla přesáhnout 20m2

Odeslat příspěvek od Lubro 23. 8. 2012 14:26

Doporučte nám nějaký osvědčený filtrační set do okrasného jezírka na zahradě o velikosti cca 3500 litrů. Dali jsme do něho několik bakterií, ale vodu máme stále špinavou a na dno nevidíme...Uvnitř máme 2 želvy a pár rybek.
Sice jsme před měsícem zkoušeli jednu filtraci, ale byla určena na malý objem vody, bez UV lampy, účinnost o ničem, takže jsme ji vraceli. Nejlépe nějaký kompletní set - tlakový filtrační systém s UV lampou a čerpadlem + velmi snadná a nenáročná údržba filtrace.
Např. líbí se mi systém čištění POWERCLENZ u filtrace FISH MATE 15 000, který umožňuje čištění filtru jednoduchým otočením knoflíku (bohužel ten ale nestojí do 6.tis., našel jsem ho za 7.tis. Kč a ještě bez čerpadla :roll: ).

Nahoru