Tykve k roubování, neklíčí


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Tykve k roubování, neklíčí

Odeslat příspěvek od jenda232 19. 4. 2018 19:52

Ahoj všem,

chtěl bych Vás poprosit o radu. Letos jsem se rozhodl že zkusím roubovat okurky a melouny. Koupil jsem osivo tykve, konkrétně Sprinter F1. Osivo bylo namořeno, semínka jsem zasadil do substrátu pro výsev asi 3cm hluboko, zeminu udržoval ve vlkém stavu, ovšem ani po více jak týdnu nevzešlo nic z 15 semen. Po vyhrabání semeno pouze lehce nabobtnalo a nic, nebyl ani náznak po děložních lístcích. Na konec jsem přišel na že osivo mělo datum balení 3 měsíc 2016. Což jsem považoval za problém. Nyní jsem zkusil naset novější osivo konkrétně tykve fíkolisté která slouží stejně dobře jako podnož. Ovšem týden skoro pryč a stále nic neklíčí. naseto stejným způsobem do jiného substrátu. takže jiné osivo, jiný substrát. Netušíte kde může být chyba?

Díky, jenda

Nahoru