Volná diskuze


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Volná diskuze

Odeslat příspěvek od hejjar 23. 9. 2018 14:46

Nu, když se nám to počasí už upodzimnilo tak snad zbyde i čas se tady mrknout a něco písnout,

Odeslat příspěvek od Klivie 20. 9. 2018 14:12

Jaru nějak to tu ztratilo šťávu. Občas sem juknu, ale nic se tu neděje. Je to škoda.

Odeslat příspěvek od Karen Válková 14. 9. 2018 19:11

Nějak to tu pospává, a i jinde to je podobné na foru Amarylek je to stejné.
Třeba časem se to zlepší.

Odeslat příspěvek od hejjar 14. 9. 2018 17:52

Tak jsem to "proguglila" pár let zpět, no a kde jste se všichni ztratili, že by jste byli tak vytíženi,že by jste tu memohli hodit oko a nějaké to slovo, škoda, zvědavost funguje, tak ji nenechtev spát

Odeslat příspěvek od hejjar 19. 8. 2018 16:57

též mi nádherně vykvetly, úplně tmavě červené až do hněda, i kaly jsem měla nádherné, bohužel jsem to nenafotila, tak snad příště, když se zadaří :-D :-D

Odeslat příspěvek od Moravanda 3. 7. 2018 10:47

Ahojky :-)
Ty lilie jsou nááádherný :love:

Odeslat příspěvek od rajsa 28. 6. 2018 08:24

Karen, díky za pomoc, tak jedna na zkoušku...

-- 28. 6. 2018 09:29 --

Klivie, já myslím že orchidky i adenka bez tebe vydrží. Když oni ti chlapi na to moc nejsou. Užívej si dovču v klidu, dobře to dopadne :-D Mě se chystá kvést jedno adenko, čekala jsem při tak slunečném jaru, že pokvetou všechny, no třeba ještě jo.
Přílohy
20180623_151109.jpg

Odeslat příspěvek od Karen Válková 26. 6. 2018 23:59

Na zmenšení fotek mám tohle
http://www.resizer.cz/uprava-rozmeru-px.php
a vkládám tady přez tohle:

http://img.janforman.com/

Odeslat příspěvek od Klivie 26. 6. 2018 20:04

Ahoj děvčata, taky je mi líto, že to tu tak upadlo. Štvaly mě jednak ty reklamy a máte pravdu i nevhodné příspěvky. Pořád si myslím, že jsme ještě v Čechách a tak by se sem mělo psát česky.
Lilie nechávám venku, už jich moc nemám, sežraly mi je asi myši a už po třetí. Ale pořád mám orchideje a k tomu ještě adénia. Mám radost, posledně jmenované mi už začínají kvést a to je mám vypěstované od semínek. Teď jedu na dovču a bude mi to hlídat muž, snad mě nebude čekat nějaká katastrofa. On na kytky moc není, prý to není k jídlu. :-))

Odeslat příspěvek od rajsa 26. 6. 2018 17:43

Karen, cítím tu vůni až sem :-) Ty lilie mám všechny v květináčích a na zimu je dávám do chaty. Mívala jsem některé na záhonu, ale na jaře než vyrašily jsem někde kopla a zničila cibulku, nebo mi to okousaly myši. Takže klidně do květináče a do sklepa. Snesou mráz, ale v květináči víc promrznou, proto je nenechávám venku. No a zrovna tu bílou kostelní jsem sháněla a když jsem ji zasadila, tak skoro nevyrašila a uhnila.
Dala bych fotky, ale nejdou vložit že jsou velké a neumím to zmenšit.

Odeslat příspěvek od Karen Válková 26. 6. 2018 17:08

Lilii mám jednu bílou. Objevila se mi na zahradě sama od sebe. Několik roků kvetla na takovém "smetišti ale letos jsem ji přesadila na záhonek meuzi květiny. Chci se zeptat, jestli ji na zimu berete domu nebo necháváte zimovat jen tak v zemi. Ta moje tam zatím přezimovala jen tak. Nyní když je mezi ostatními (mečíky ismenie....) budu to tam ty ostatní vyrývat proto se ptám jestli je pro ni vhodné ji brát taky domů. Jinak stromy i přes to ohromné sucho mám letos na stromech po několika letech - kdy mi to pokaždé pomrzlo tak letos něco taky budu mít.Zatím tedy nosím domů jen meruňky .Zavařovat to nebudu, stačí se pojíst. Obrázek

Odeslat příspěvek od rajsa 26. 6. 2018 09:27

Ahoj děvčata, no je to nějaké neveselé, ale hodně to taky dělají ty nevhodné příspěvky. Takhle se skoro odrovnala Konev, tam bylo někdy i 20 příspěvků a trvalo dlouho, než to odstranili. To i mě odradilo tam přispívat a tak jsem odešla. Jinak o slepičkách s vámi diskutovat nemůžu, ty já nemám, ani mít nemůžu. Ale Karen přeju krásná štěňátka, pak dej fotku. No a kytičkám se letos daří, hlavně lilie jsou krásný i fuchsie. Přes to velké sucho se divím, že je nalitý angrešt i rybíz, jablka na stromech taky nějaká jsou, tak když to nevemou kroupy, tak slušná úroda.

Odeslat příspěvek od Karen Válková 23. 6. 2018 21:14

No slepičky mám taky . Dokonce jsem se snažila o čistý chov, ale měla jsem smůlu a v Ivančicích se našky ty uhynulé labutě a tak nám tady veškerou drůbež v lednu 2017 utratily. Po karanteně jsem koupila ty nosné křížence a zase smůla přišla škodná a sežrala je zůstalo mi 5 slepiček .Ale já se jen tak nedám .Letos na jaře jsem dokoupila další. Zatím je nic nesežralo. Na noc je zavírám a ještě do výběhu mají otevřeno krysaříci. No zatím je to dobrý. No a kytičky?. V roce 2015 mi amarylky někdo otrávil ale taky jsem se nedala a začínala jsem znovu jen je již nedávám na zahradu ale jen letním na dvorku.
Ale já si nestěžuji, radost mi dělají i ty nově kupované . a příští týden budu čekat narození štěňátek. Tak je vlastně všechno OK. :) :) :)

Odeslat příspěvek od hejjar 23. 6. 2018 15:29

Karen, svatá pravda, já si zas myslím, když čtu nějké stránky, že celý národ řeší jen rakovinu, reklama jen léky a kde si půjčit. Asi nejsou jiné radosti, třeba z těch kytiček, i když potřebuji větší péči, když je málo vody, o to je větší radost z květů, zeleninu nepěstuji, ale pořídila jsem si 4 slepičky, tak se bavím. Taky mne mrzí, že to tady uvadlo

Odeslat příspěvek od Karen Válková 16. 5. 2018 11:52

Tady to docela usnulo. Copak kytičky nerostou???

Tak přidám citát pro zamyšlení!!

CITÁT ROKU:
Nositel Nobelovy ceny v oboru lékařství D. Varelly, onkolog z Brazílie:
„V dnešním světě se investuje pětkrát víc do léků na mužskou potenci a do silikonu pro ženy než do léčení pacientů trpících Alzheimerovou chorobou.
Proto budeme mít za pár roků stařenky svelkým poprsím a stařečky stvrdým penisem,
ale nikdo z nich si nebude pamatovat, na co to je.“
Tak ať žijeme!

Nahoru