Jaké máte zkušenosti se zastřešením bazénů?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jaké máte zkušenosti se zastřešením bazénů?

Odeslat příspěvek od jana86nova 12. 9. 2018 12:13

Bazén na zahradě máme už asi 5 let a až letos jsme se rozhodli pro jeho zastřešení. Porostly nám totiž stromy okolo a padání listí, pylu a všeho už bylo neúnosné. Bazén máme skimmerový od Albixonu a i od něho jsme pořídili zastřešení. https://www.bazeny.cz/katalog/zastreseni-6 Byla to sice vyšší investice, ale už není ji nelitujeme. V létě se v bazénu dalo mnohem dříve koupat a neotravoval nás žádný hmyz.

Odeslat příspěvek od Návštěvník 24. 8. 2018 20:44

Ufer@centrum.cz píše:Máme bazén z Mountfieldu, nadzemní Azuro de Lux, rozměry myslím 3.60 x 7.40. První rok jsme ho měli sestavený nad zemí, druhý rok jsme ho zakopali. Byla to skutečně dost náročná akce, máme na pozemku velké množství spodní vody, celá zahrada byla jedno velké staveniště, navíc jsme vše dělali sami, bez firmy. Letos provádíme zastřešování. Opět svépomoci, jenom truhlář nám ohobloval a upravil /seřízl jednu hranu/dřevěné trámky. Trámky se pevně připevní podél bazénu na rovně položenou řadu vymývaných dlaždic nebo prostě na jakýkoliv pevný podklad. Na trámky připevníme vcelku, podél každé strany bazénu, jeden dlouhý nerez hranolek, něco jako hranaté U./ místo kolejničky/ Kryt na bazén jsme koupili od firmy PAMA a.s. asi za 17 000 Kč. Jsou to samonosné bezbarvé, částečně průhledné, sklolaminátové oblouky. Na jednotlivé oblouky připevníme dole, podélně s okrajem, po obou stranách nerez čtyřhran, který se bude zasazovat do ležícího účka. Nevýhodou je, že se kryt skládá z 8 dílů, které se musí při odstraňování či pokládání na bazén nadzvedávat a vrstvit na sebe. Ale to není tak hrozné, díly jsou lehounké, zvládne to i šestileté dítě a navíc v podstatě stačí přendat jen první díl. Výhodou je nízká pořizovací cena. Se všemi šroubky, barvou na trámky, nerezovými profily asi něco málo přes 20 000 Kč. Protože bydlíme v Jizerských horách, těšíme se, že bude v bazénu po zakrytí teplejší voda. A esteticky tyto oblouky zahradě nijak neškodí. Doporučuji: info@pamaas.cz

Odeslat příspěvek od richardsonec 9. 5. 2018 10:50

Možnosti je mnoho. Asi je to otázka peněz. Jsou konstrukce z plastu, ocelové konstrukce. Já jsem třeba použil takový přístřešek z tohodle http://www.vetas.cz/produkty/zahradni-pergoly-pristresky , který je ze dřeva. Dal jsem si na to jen takový PVC materiál. Vyšlo mě to relativně levno. Ale dokážu si představit i nějakou betelnou ocelovou konstrukci jak zimní zahradu třeba.

Odeslat příspěvek od PetrVelky 16. 4. 2018 15:51

Děkuji za zkušenosti, my jsme se taky rozhodovali od koho vzít zastřešení. Na internetu je spousta výrobců, nakonec jsme vzali od http://www.zastresenilevne.cz/ hlavně kvůli ceně a zatím funguje.

Odeslat příspěvek od evelín 29. 10. 2017 20:39

S Panem Graciasem mám jen dobré zkušenosti nechápu proč někdo špíní a pomlouvá. Mám od něj kryt a jsem spojený a zároveň oceňuji jeho ochotu.
Dotyčný pán by si měl srovnat hlavu než začne někoho špinit.

Odeslat příspěvek od ElaizaDok 23. 9. 2017 07:29

Po tech Pontos Decentrique jsem chvili mlsne pokukoval, kdyz jsi je prodaval. A ty Pontosy S jsou super - jake jsou zkusenosti - jak se nosi, jak sedi atp.?

Odeslat příspěvek od verca.font 3. 4. 2017 15:55

Nazdárek. Nakonec jsme vybrali zastřešení ALBIXON BOX KLASIK od http://www.albixon.cz a jsme spokojeni. Již máme třetím rokem a zatím reklamace nebyla potřeba :-)

Odeslat příspěvek od pavel-fi 1. 3. 2017 15:34

Takové "nenápadné" pokusy o reklamu :-)

Odeslat příspěvek od hanakl 17. 2. 2017 10:27

Dobrý den, my máme zastřešení bazénu od firmy http://www.albixon.cz a mohu všem vřele doporučit:)

Odeslat příspěvek od Vasek06 15. 1. 2017 19:46

Není to trochu reklama ? Odkaz není přece nutné dávat.

Odeslat příspěvek od klanova2 10. 1. 2017 08:26

Dobrý den, my máme zastřešení bazénu od firmy http://www.albixon.cz a mohu všem vřele doporučit:)

Odeslat příspěvek od Hana 25. 11. 2016 17:30

Dobrý den, my máme zastřešení bazénu od firmy http://www.albixon.cz. Mohu jen doporučit, zastřešení jsem se trochu bála, ale byla to úplná hloupost.

Odeslat příspěvek od jankaanov 14. 6. 2016 14:49

ahoj, za sebe bych doporučila zastřešení od Alupo http://alupo.cz/zastreseni-bazenu.html, jedná se o menší firmu z Blanska, líbilo se mě jejich solventní jednání a rychlost. Zastřešení máme již druhým rokem a stále vypadá jako nové ;-)

Odeslat příspěvek od Petr K 3. 12. 2015 10:11

Když to tady čtu a vidím, že doporučujete jednotlivé firmy, tak se taky připojím. V době, kdy jsem měl první bazén, bylo standartní zastřešení ještě ukrutně drahé. Vše jsem řešil takovou tou modrou bublinkovou fólii, která sice trochu zvedala teplotu, ale to bylo tak všechno. Byl to kruhovej bazén 3.6 průměr. Po pár letech jsem si všiml, že se dělatí takové ty "stany" -foliové kopule za pár korun. Vyzkoušel jsem to a určitý přínos to mělo. Nepadal tam bordel a teplota zase trochu vzrostla. Bohužel po dvou letech nám to vzal vítr a my to našli na poli za barákem. Takže není to špatné, ale moc to nevydrží. :-D
Když skončila životnost prvního bazénu, tak jsme rozhodovali, jesli ho opravit, nebo dělat něco jiného, zrovna jsme stavěli zahradní domek, tak jsme rovnou přitom starý bazen dali pryč a vykopali si díru pro obdélníkový bazén. Rok jsme bazén (6x3) provozovali jen tak a šetřili na další rok na zastřešení.
Ceny mě po poptávce překvapili, dost to kleslo oproti dřívějšku. Nabídky byly kolem 70 tisíc.
Několik firem jsme si i objeli a nakonec "vyhrálo" zastřešení poolservis z Pardubic. Líbila se nám hlavně jiná barva kovových částí, která nebyla stříbná, ale šedá. Rozdíl v teplotě je skvělý, teď v létě jsme měli skoro celou dobu přes 30 stupnů....
Nevíte někdo, čím zastřešení čistit? Nebo jen oplachujete hadicí? Hledal jsem nějaký přípravek antistatický, ale nic jsme nenašel.

Odeslat příspěvek od Bazény 28. 4. 2015 09:37

Osobně mám zkušenost s firmou http://www.almipaplus.cz/. Na výběr mi dali ze spoustu typů a já teď mám doma takové zastřešení, pod kterým mohu i chodit, takže plavání a pobyt u bazénů i v období dešťů není žádný problém.

Nahoru