Jak mám položit malé kamínky v zahradě?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak mám položit malé kamínky v zahradě?

Odeslat příspěvek od GrahamWag 2. 3. 2018 08:17

chci se zeptat kolik by si uctoval servis za tu vymenu procesoru ze by to vymenil pridal tu pastu atd hodina technika je tak 500kc ?

Odeslat příspěvek od profizahrady.cz 15. 6. 2008 23:39

Pokud chcete pouze oblazky, pak je vhode pouzit textili. Polud oblazky chcete pouzit jako mulc pro rostliny, pak pouziti textilie nedoporucuji - strasne spatne se do ni sazi. (Vyska mulce by mela byt alespon 10cm)

Odeslat příspěvek od Evina 15. 4. 2008 19:21

PLK píše:prosím poraďte mi..děkujiu/quote]

Můžete pod kamínky dát také netkanou textilii, a i když dáte fólii, tak prostě v místech, kam budete sázet rostliny se do ní do kříže vyřežou otvory a tam rostliny zasadíte. Kořeny pak mají normálně v půdě a kolem neroste plevel. Fólie jsou hlavně nevzhledné ale zadržují vláhu u rostlin a aby se brzy nenarušily a nerozpadly, tak se zasypávají drobnými kamínky nebo mulčovací kůrou.
Pozoruji, že máte pěkně rozjeté "období budování zahrady", tak ať se daří!

Odeslat příspěvek od Martin H. 11. 5. 2006 16:57

PLK píše:prosím poraďte mi..děkujiu/quote]


Nejlépe bude, když pod ty kamínky dáte silnou drenážní vrstvu nebo vrstvu písku. V tom neporostou plevele, jen suchomilné rostliny. Pokud použijete fólii, neporoste nic, tudíž ani suchomilné rostliny. Jinak z podobnými doplňky zahrady nemám zkušenosti.

Odeslat příspěvek od PLK 11. 5. 2006 15:16

prosím poraďte mi..děkuji

Odeslat příspěvek od Plk 11. 5. 2006 08:37

dobrý den chci se vás zeptat.koupil jsem si kamínky do zahrady chci je položit do zahrádky.a slyšel jsem něco o tom že se pod ně dává nějaká fólie nebo tak něco.(asi aby neprorůstala tráva).ale když tam dám folii ,tak co když pak budu chtít dát mezi ty kamínky nějakou rostlinu ta se nedostane kořeny k živinám přes tu folii.děkuji za všechny rady.

Nahoru