Pěstování bylinek v zimě


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Pěstování bylinek v zimě

Odeslat příspěvek od Petulín 6. 9. 2017 09:05

Dobrý den,

mám podobnou zkušenost s pěstováním bazalky. Koupila jsem ji v obchodě v květináči, ale do pár dní taktéž zčernala a uvadla, přitom nemrzlo ani nebyla zima, takže mi nemohla cestou z obchodu namrznout. Tak jsem ji koupila ještě jednou a nechala přes léto venku a daří se jí zatím krásně :-).

Odeslat příspěvek od Danielka.9 26. 4. 2017 07:21

ono stačí když ji protáhnete z obchodu přes parkoviště v mrazech a má dost, to samé platí pro orchideje 8-S

Odeslat příspěvek od greman22 7. 2. 2017 10:57

karosa287 píše:Dobrý den, jak se starat o bylinky v bytě? Koupila jsem si bazalku v květináči, a během pár dnů pomalu zčernala a uvadla. :/


Taky se mi stalo něco podobného :-l

Odeslat příspěvek od kejki3 27. 1. 2017 21:15

Tak to asi namrzla cestou z obchodu.

Odeslat příspěvek od karosa287 27. 1. 2017 11:57

Dobrý den, jak se starat o bylinky v bytě? Koupila jsem si bazalku v květináči, a během pár dnů pomalu zčernala a uvadla. :/

Odeslat příspěvek od Pergonella 9. 1. 2013 20:53

Dobrý den, jestli s bylinkami nemáte žádné velké zkušenosti, volila bych ty nejjednodušší rostliny na péči, takže petržel, mátu, bazalku, ty jdou většinou všem. Já na ně mám speciální truhlíky, které mám přes zimu v bytě na okně a na jaře je dávám na terasu. Bylinky ten přechod zvládají v pohodě, naopak bych řekla, že třeba na jaře je jim venku i líp.

Odeslat příspěvek od epiploicum 30. 12. 2012 17:26

Dobrý den, chceme s přítelkyní začít pěstovat za oknem nějaké bylinky, ale nevíme přesně jaké, co by jste nám doporučili?Děkuji

Nahoru